35 Yıl Sonra CHP’ye Geçen Belediyede Kasa Tamtakır Çıktı

Ankara Kahramankazan Belediye Başkanı Selim Çırpanoğlu, görevi devraldığında belediye kasasında para olmadığını belirterek, “Belediyemizde maaşlar ayın 1 ila 5’i arasında ödenir. Ben mazbatayı aldıktan sonraki gün maaşödemesinin son günüydü ve personel kaygı içerisindeydi. Maaşlar yatırılmadığı takdirde bayramda personelimiz ve ailesi mağdur olacaktı.

Kahramankazan da ekonomik olarak zarar görecekti. Bir belediye başkanı bu duruma kayıtsız kalamazdı. Çünkü bizler personelin ailesi olduğumuzu düşünüyoruz. Bu noktada kendi imkanlarım dahilinde belediyemize 9 milyon vermek suretiyle personel maaşlarının ödenmesine katkıda bulundum. Bayram olmamış olsaydı belki bir hafta öteleme durumumuz olurdu ama bayrama personelimin boynu bükük girmesine gönlüm elvermezdi” dedi.

Çırpanoğlu şöyle konuştu:

“KAHRAMANKAZAN 35 YIL SONRA CHP BELEDİYECİLİĞİYLE BULUŞTU”

“Kahramankazan 35 yıl sonra CHP’ye teveccüh gösterdi, CHP belediyeciliğiyle buluştu. Ben son beş yıldır zaten Kahramankazan’da büyükşehir belediye meclis üyesiydim ve aynı zamanda muhalefetin grup başkanvekiliydim. Beş yıl boyunca burada adaletsiz, ayrıştırmacı, tehditkar bir yönetim vardı. Bizler adaletli, liyakatli, ayrıştırmasız bir belediyecilik öngörüyoruz. Buna ilişkin elimizden gelen tüm çabayı Kahramankazan’ımız için seferber edeceğiz. Burası Ankara’ya en yakın dış ilçe. Binlerce fabrikanın olduğu, tarımın yapıldığı ayrıca turizm alanlarının olduğu bir yer. Doğru yönetildiği takdirde Ankara’nın parlayan yıldızı olacak. Bizler Kahramankazan’ımızı hak ettiği noktaya taşımak için elimizden geldiği tüm çabayı sarf edeceğiz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir